Menu
Your Cart

Casio LTP-1281PG-7A

LTP-1281PG-7A
-30 %
Casio LTP-1281PG-7A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште22 мм
Боја на РемчеЗлатна
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорност5 bar
2,790den
1,953den
Ознаки: casovnici, casio