Menu
Your Cart

Casio LTP-1281PD-7A


LTP-1281PD-7A
Нема на залиха
Casio LTP-1281PD-7A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште32 X 22 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОвално
Водоотпорност5 bar
3,190.00den


Ознаки: casio, ltp-1281pd-7a