Menu
Your Cart

Casio LTP-1281PD-1A


LTP-1281PD-1A
-30 % Нема на залиха
Casio LTP-1281PD-1A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 32 X 22 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОвално
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
3,190.00den
2,233.00den
Ознаки: casio, ltp-1281pd-1a