Menu
Your Cart

Casio LTP-1275G-9A


LTP-1275G-9A
Нема на залиха
Casio LTP-1275G-9A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште27 мм
Боја на РемчеЗлатна
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
3,890.00den


Ознаки: casio, ltp-1275g-9a