Menu
Your Cart

CASIO LTP-1274G-7A


LTP-1274G-7A
LTP-1274G-7A
-25 % Нема на залиха
LTP-1274G-7A
LTP-1274G-7A
CASIO LTP-1274G-7A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште27 мм
Боја на РемчеЗлатна
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,990.00den
2,992.50den


Ознаки: casio, ltp-1274g-7a