Menu
Your Cart

CASIO LTP-1274D-7B


LTP-1274D-7B
LTP-1274D-7B
-25 % Нема на залиха
LTP-1274D-7B
LTP-1274D-7B
CASIO LTP-1274D-7B
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште27 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,190.00den
2,392.50den


Ознаки: casio, ltp-1274d-7b