Menu
Your Cart

Casio LTP-1259pd-7b


LTP-1259pd-7b
LTP-1259pd-7b
LTP-1259pd-7b
-25 % Нема на залиха
LTP-1259pd-7b
LTP-1259pd-7b
LTP-1259pd-7b
Casio LTP-1259pd-7b
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште28 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
3,790.00den
2,840.00den


Ознаки: casio, ltp-1259pd-7b