Menu
Your Cart

Casio LTP-1259pd-2a


LTP-1259pd-2a
LTP-1259pd-2a
LTP-1259pd-2a
-25 %
LTP-1259pd-2a
LTP-1259pd-2a
LTP-1259pd-2a
Casio LTP-1259pd-2a
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште28 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
3,790.00den
2,840.00den


Ознаки: casio, ltp-1259pd-2a