Menu
Your Cart

Casio LTP-1241D-4A2

LTP-1241D-4A2
-30 % Нема на залиха
Casio LTP-1241D-4A2
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште25 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност3 bar
3,090ден
2,163ден
Ознаки: casovnici, casio