Menu
Your Cart

Casio LTP-1234PG-7A


LTP-1234PG-7A
LTP-1234PG-7A
LTP-1234PG-7A
-25 % Нема на залиха
LTP-1234PG-7A
LTP-1234PG-7A
LTP-1234PG-7A
Casio LTP-1234PG-7A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште32 X 22 мм
Боја на РемчеЗлатна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорност5 bar
4,590.00den
3,440.00den


Ознаки: casio, ltp-1234pg-7a