Menu
Your Cart

Casio LTP-1215A-1A

LTP-1215A-1A
-30 %Нема на залиха
Casio LTP-1215A-1A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште28 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,890ден
2,023ден
Ознаки: casovnici,casio