Menu
Your Cart

Casio LTP-1191A-4C

LTP-1191A-4C
-30 % Нема на залиха
Casio LTP-1191A-4C
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште26 мм
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност5 bar
2,590ден
1,813ден
Ознаки: casovnici, casio