Menu
Your Cart

CASIO LTP-1191A-4C


LTP-1191A-4C
-25 % Нема на залиха
CASIO LTP-1191A-4C
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште30 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,890.00den
2,167.50den


Ознаки: casio, ltp-1191a-4c