Menu
Your Cart

Casio LTP-1177A-4A1

LTP-1177A-4A1
-30 %Нема на залиха
Casio LTP-1177A-4A1
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште27 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеРозева
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност3 bar
2,590ден
1,813ден
Ознаки: casovnici,casio