Menu
Your Cart

Casio LTP-1177PA-2A


LTP-1177PA-2A
LTP-1177PA-2A
LTP-1177PA-2A
. -30 %
LTP-1177PA-2A
LTP-1177PA-2A
LTP-1177PA-2A
Casio LTP-1177PA-2A
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникТри стрелки
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30-%-Попуст
Големина на Кукиште 27 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност3 bar
Day
Hour
Min
Sec
3,390.00den
2,373.00den
Ознаки: casio, ltp-1177pa-2a