Menu
Your Cart

Casio LTP-1177A-1A


LTP-1177A-1A
Нема на залиха
Casio LTP-1177A-1A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште27 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност3 bar
2,590.00den


Ознаки: casio, ltp-1177a-1a