Menu
Your Cart

Casio LTP-1165A-1C


LTP-1165A-1C
LTP-1165A-1C
-25 %
LTP-1165A-1C
LTP-1165A-1C
Casio LTP-1165A-1C
Податоци за часовник
Функција на часовникТри стрелки
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 21 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
4,190.00den
3,142.50den
Ознаки: casio, ltp-1165a-1c