Menu
Your Cart

Casio LTP-1141PA-7b


LTP-1141PA-7b
LTP-1141PA-7b
-25 % Нема на залиха
LTP-1141PA-7b
LTP-1141PA-7b
Casio LTP-1141PA-7b
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште30 мм
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
3,190.00den
2,392.50den


Ознаки: casio, ltp-1141pa-7b