Menu
Your Cart

Casio LTP-1128PA-7B


LTP-1128PA-7B
LTP-1128PA-7B
-25 % Нема на залиха
LTP-1128PA-7B
LTP-1128PA-7B
Casio LTP-1128PA-7B
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште28 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
2,990.00den
2,242.50den


Ознаки: casio, ltp-1128pa-7b