Menu
Your Cart

Casio LTP-1128G-9A


LTP-1128G-9A
LTP-1128G-9A
Нема на залиха
LTP-1128G-9A
LTP-1128G-9A
Casio LTP-1128G-9A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште27 мм
Боја на РемчеСребрена/Златна
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
2,990.00den


Ознаки: casio, ltp-1128g-9a