Menu
Your Cart

Casio LTP-1128A-1A


LTP-1128A-1A
LTP-1128A-1A
Нема на залиха
LTP-1128A-1A
LTP-1128A-1A
Casio LTP-1128A-1A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште27 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност3 bar
2,790.00den


Ознаки: casio, ltp-1128a-1a