Menu
Your Cart

Casio LTP-1237d-2a


LTP-1237d-2a
-25 % Нема на залиха
Casio LTP-1237d-2a
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште30 x 21 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорност3 bar
4,190.00den
3,140.00den


Ознаки: casio, ltp-1237d-2a