Menu
Your Cart

Casio LTP-1237d-1a2


LTP-1128A-1A
-25 % Нема на залиха
Casio LTP-1237d-1a2
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 30 x 21 mm
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорност3 bar
Day
Hour
Min
Sec
4,190.00den
3,142.50den
Ознаки: casio, ltp-1237d-1a2