Menu
Your Cart

CASIO LTP-1128A-1A


LTP-1128A-1A
LTP-1128A-1A
-25 % Нема на залиха
LTP-1128A-1A
LTP-1128A-1A
CASIO LTP-1128A-1A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште28 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
2,990.00den
2,242.50den


Ознаки: casio, ltp-1128a-1a