Menu
Your Cart

Casio LTP-1094E-7B


LTP-1094E-7B
-30 % Нема на залиха
Casio LTP-1094E-7B
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеПриродна Кожа
Големина на куќиште (мм) 24 mm
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
Day
Hour
Min
Sec
2,590.00den
1,813.00den
Ознаки: casio, ltp-1094e-7b