Menu
Your Cart

Casio LTP-1094E-1A

LTP-1094E-1A
-30 % Нема на залиха
Casio LTP-1094E-1A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште24 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
2,590den
1,813den
Ознаки: casovnici, casio