Menu
Your Cart

CASIO LRW-200H-4E


LRW-200H-4E
-30 % Нема на залиха
CASIO LRW-200H-4E
Податоци за часовник
Функција на часовникДатум, Три стрелки
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеКаучук/силикон/Гума
Големина на куќиште (мм) 35 mm
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
Day
Hour
Min
Sec
2,990.00den
2,093.00den
Ознаки: casio, lrw-200h-4e