Menu
Your Cart

Casio LRW-200H-4B2

LRW-200H-4B2
-30 %
Casio LRW-200H-4B2
Податоци за часовник
ПолДЕТСКИ,ЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште35 мм
Боја на РемчеРозева
Боја на КукиштеРозева
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
2,990ден
2,093ден