Menu
Your Cart

CASIO LRW-200H-2E2


LRW-200H-2E2
-30 % Нема на залиха
CASIO LRW-200H-2E2
Податоци за часовник
Функција на часовникДатум, Три стрелки
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеКаучук/силикон/Гума
Големина на куќиште (мм) 35 mm
Боја на РемчеБела
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеБела
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
2,990.00den
2,093.00den
Ознаки: casio, lrw-200h-2e2