Menu
Your Cart

CASIO LRW-200H-2B

LRW-200H-2B
LRW-200H-2B
-30 %
LRW-200H-2B
LRW-200H-2B
CASIO LRW-200H-2B
Податоци за часовник
ПолДЕТСКИ,ЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште35 мм
Боја на РемчеБела
Боја на КукиштеСина
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
2,990ден
2,093ден