Menu
Your Cart

Casio LQ-142LB-4A2

LQ-142LB-4A2
-30 % Нема на залиха
Casio LQ-142LB-4A2
Податоци за часовник
ПолДЕТСКИ
РемчеПЛАТНО
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште23 мм
Боја на РемчеРозева
Боја на КукиштеБела
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорностwr
2,190den
1,533den
Ознаки: детски, casio