Menu
Your Cart

Casio LQ-139L-6B


LQ-139L-6B
LQ-139L-6B
Нема на залиха
LQ-139L-6B
LQ-139L-6B
Casio LQ-139L-6B
Податоци за часовник
ПолДЕТСКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште26 мм
Боја на РемчеВиолетова
Боја на КукиштеБела
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
2,190.00den


Ознаки: casio, lq-139l-6b