Menu
Your Cart

Casio LQ-139L-4B2

LQ-139L-4B2
-30 % Нема на залиха
Casio LQ-139L-4B2
Податоци за часовник
ПолДЕТСКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште26 мм
Боја на РемчеРозева
Боја на КукиштеБела
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
2,190den
1,533den
Ознаки: детски, casio