Menu
Your Cart

Casio LQ-139L-2B

LQ-139L-2B
-30 % Нема на залиха
Casio LQ-139L-2B
Податоци за часовник
ПолДЕТСКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште26 мм
Боја на РемчеСина
Боја на КукиштеБела
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
2,190ден
1,533ден