Menu
Your Cart

CASIO VINTAGE LF-20W-1A


LF-20W-1A
LF-20W-1A
-25 %
LF-20W-1A
LF-20W-1A
CASIO VINTAGE LF-20W-1A
Податоци за часовник
Функција на часовник12/24 часа, LED светло, Аларм, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Календар, Стоперка, Тајмер
ПолЖЕНСКИ,МАШКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеКаучук/силикон/Гума
Големина на куќиште (мм) 38 x 34 mm
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоАкрилно
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорност3 bar
Day
Hour
Min
Sec
2,990.00den
2,242.50den
Ознаки: casio, lf-20w-1a vintage