Menu
Your Cart

Casio LA680WEL-3E


LA680WEL-3E
Akcija . -40 %
Casio LA680WEL-3E
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 40%-Попуст
Големина на Кукиште29 x 34 мм
Боја на РемчеЗелена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
3,690.00den
2,214.00den


Ознаки: casio, la680wel-3e