Menu
Your Cart

Casio LA680WEGL-5E


LA680WEGL-5E
. Akcija -40 %
Casio LA680WEGL-5E
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 40%-Попуст
Големина на Кукиште29 x 34 мм
Боја на РемчеКрем
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорност5 bar
4,290.00den
2,574.00den


Ознаки: casio, la680wegl-5e