Menu
Your Cart

Casio La-20WHS-2A


La-20WHS-2A
La-20WHS-2A
La-20WHS-2A
La-20WHS-2A
-25 % Нема на залиха
La-20WHS-2A
La-20WHS-2A
La-20WHS-2A
La-20WHS-2A
Casio La-20WHS-2A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште31 x 35 мм
Боја на РемчеСина
Боја на КукиштеСина
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорностwr
2,590.00den
1,942.50den


Ознаки: casio, la-20whs-2a