Menu
Your Cart

Casio HDC-700-3A3

HDC-700-3A3
-30 % Нема на залиха
Casio HDC-700-3A3
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште49 мм
Боја на РемчеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
4,290ден
3,003ден
Ознаки: casovnici, casio