Menu
Your Cart

Casio F-91WS-8e


F-91WS-8e
F-91WS-8e
F-91WS-8e
F-91WS-8e
F-91WS-8e
. -25 %
F-91WS-8e
F-91WS-8e
F-91WS-8e
F-91WS-8e
F-91WS-8e
Casio F-91WS-8e
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште33 мм
Боја на РемчеПрозирна
Тип на СтаклоАкрилно
Боја на КукиштеСива
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорностwr
Day
Hour
Min
Sec
2,690.00den
2,017.50den


Ознаки: casio, f-91ws-8e