Menu
Your Cart

Casio F-91WS-7E


F-91WS-7E
F-91WS-7E
F-91WS-7E
. -25 %
F-91WS-7E
F-91WS-7E
F-91WS-7E
Casio F-91WS-7E
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште33 мм
Боја на РемчеПрозирна
Тип на СтаклоАкрилно
Боја на КукиштеПрозирна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорностwr
2,690.00den
2,017.50den


Ознаки: casio, f-91ws-7e