Menu
Your Cart

Casio EFV-C100L-1A

EFV-C100L-1A
-30 %Нема на залиха
Casio EFV-C100L-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште47 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
8,390ден
5,873ден
Ознаки: edifice,casio