Menu
Your Cart

Casio Edifice EFV-C100d-1A


EFV-C100d-1A
EFV-C100d-1A
-30 % Нема на залиха
EFV-C100d-1A
EFV-C100d-1A
Casio Edifice EFV-C100d-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 47 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
8,390.00den
5,873.00den


Ознаки: casio, edifice, efv-c100d-1a