Menu
Your Cart

Casio Edifice EFV-610DB-2a

EFV-610DB-2a
-30 %
Casio Edifice EFV-610DB-2a
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
9,490den
6,643den
Ознаки: edifice, casio