Menu
Your Cart

Casio Edifice EFV-590l-1A


EFV-590l-1A
-30 % Нема на залиха
Casio Edifice EFV-590l-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 44 mm
Боја на РемчеКафенa
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
9,290.00den
6,503.00den
Ознаки: casio, edifice, efv-590l-1a