Menu
Your Cart

Casio EFV-590D-2A

EFV-590D-2A
-30 %
Casio EFV-590D-2A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
9,290ден
6,503ден
Ознаки: edifice,casio