Menu
Your Cart

Casio Edifice EFV-580d-7a


EFV-580d-7a
-30 % Нема на залиха
Casio Edifice EFV-580d-7a
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
8,390.00den
5,873.00den


Ознаки: casio, edifice, efv-580d-7a