Menu
Your Cart

Casio EFV-580d-1a

EFV-580d-1a
-30 %Нема на залиха
Casio EFV-580d-1a
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
8,390ден
5,873ден
Ознаки: edifice,casio