Menu
Your Cart

Casio Edifice EFV-570L-2A


EFV-570L-2A
EFV-570L-2A
-30 % Нема на залиха
EFV-570L-2A
EFV-570L-2A
Casio Edifice EFV-570L-2A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеКафенa
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
8,390.00den
5,873.00den


Ознаки: casio, edifice, efv-570l-2a