Menu
Your Cart

Casio Edifice EFV-570D-2A


EFV-570D-2A
-30 % Нема на залиха
Casio Edifice EFV-570D-2A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 44 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
8,390.00den
5,873.00den
Ознаки: casio, edifice, efv-570d-2a